Wydział Kultury Nauki i Dziedzictwa Narodowego

Wzory dokumentów

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego z siedzibą w Szczecinie, ul. Korsarzy 34, ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w zakresie kultury w roku 2015.

 

Obowiązujące dokumenty zamieszczone zostały w załącznikach.

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (ogłoszenie konkursowe.pdf)ogłoszenie konkursowe.pdf155 kB
Pobierz plik (wzór oferty.doc)wzór oferty.doc90 kB
Pobierz plik (wzór oświadczenia.doc)wzór oświadczenia.doc36 kB

W związku z organizowanymi corocznie na terenie województwa zachodniopomorskiego wydarzeniami artystycznymi, podczas których Marszałek jest fundatorem nagród finansowych informujemy, że tryb i zasady ich przyznawania precyzuje podjęta w dn. 25 września 2012 r. uchwała Nr XVIII/231/12 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie ustanowienia Nagrody „Pro Arte" Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Nagród Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

 

Obowiązujące dokumenty zamieszczone zostały w załącznikach.

 

Zgodnie z prowadzoną przez Wydział Kultury, Nauki i Dziedzictwa Narodowego UMWZ polityką dotyczącą standaryzacji przedkładanych przez instytucje kultury dokumentów, opracowane zostały wzory, na których składać należy poszczególne wnioski i sprawozdania.

 

Obowiązujące dokumenty zamieszczone zostały w załącznikach.

 

Copyright @ 2009 Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego