Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że został rozstrzygnięty VII konkurs o udzielenie finansowego wsparcia produkcjom filmowym przez Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film .

 

W załączniku znajduje się protokół z posiedzenia Rady Programowej ZFF.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (zff 2015 wyniki.pdf)zff 2015 wyniki.pdf2524 kB

mae logo zffSzanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż z dniem 31 marca br. Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film rozpoczął nabór wniosków w ramach VII konkursu o udzielenie finansowego wsparcia produkcjom filmowym.

 

Planowana kwota przeznaczona na wsparcie finansowe produkcjom filmowym w roku 2015, to 350.000 zł brutto.

 

Szczegóły w załącznikach.

 

iskierka na scenieW czwartek 9 października o godz. 18.00 w szczecińskim kinie Helios odbyła się uroczysta premiera lokalna filmu "Iskierka" w reżyserii Wiesławy Piećko, połączona ze spotkaniem z reżyserką, realizatorami: Magdaleną Budzyń – montażystką, Nastazją Strojny – autorką plakatu oraz bohaterami filmu.

Uprzejmie informujemy, że VI konkurs o udzielenie wsparcia finansowego produkcjom filmowym przez Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film został rozstrzygnięty. W załączniku (należy kliknąć na tytuł artykułu) zamieszczony został wyciąg z protokołu z posiedzenia Rady Programowej ZFF. Laureatom gratulujemy i życzymy udanych produkcji.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (1.jpg)Załącznik nr 1845 kB
Pobierz plik (2.jpg)Załącznik nr 2488 kB
Copyright @ 2009 Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego